Vyhledávání
Filtr témat

informační linka
+420 542 542 888

Elektronický zpravodaj

Pro přihlášení k odběru našeho elektronického zpravodaje zadejte svůj email.

Aktuálně > Tiskové zprávy 2017 > Nabídka zaměstnání: hledáme informatičku nebo informatika

Nabídka zaměstnání: hledáme informatičku nebo informatika

12. října 2017

Kancelář veřejného ochránce práv, Údolní 39, 602 00  Brno, organizační složka státu, hledá do svých řad nového zaměstnance na pracovní pozici:

INFORMATIČKA / INFORMATIK

Požadujeme:

  • SŠ, VŠ, pozice je vhodná i pro absolventy
  • Obecný rozhled a znalosti v oblasti ICT (SW, HW a periferií)
  • Znalosti systému Windows Server, Active Directory a doménového prostředí
  • Schopnost analyticky vyhodnocovat problémy
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Ochota učit se novým věcem

Pracovní náplň:

  • Technická a administrativní správa pracovních stanic na platformě Windows
  • Podpora koncových uživatelů po HW i SW stránce
  • Správa software, hardware, serverů (Exchange,SQL,VMware,Citrix) a sítě
  • Správa a instalace ostatní vypočetní techniky
  • Správa telefonní ústředny a mobilních telefonů

Přednost budou mít uchazeči se znalostí problematiky virtualizace serveru a stanic VM ware a Citrix a se znalostí serverových systémů firmy HP.

Nabízíme:

  • Práci na HPP na plný úvazek
  • Smlouva na dobu určitou
  • Platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb.
  • Nástup dle dohody
  • Pružnou pracovní dobu
  • Zdokonalovací jazykové kurzy (A, F, N)
  • Práci v příjemném a přátelském kolektivu
  • Dovolená 5 týdnů
  • Zdravotní volno 5 dní v roce
  • Možnost čerpat 3 dny volna pro otce po narození dítěte
  • Možnost práce z domova
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost umístění dítěte v dětské skupině
  • Možnost parkování na parkovišti zaměstnavatele

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zasílejte svoje nabídky včetně strukturovaného životopisu na e-mail: klaskova@ochrance.cz.

Blind Friendly Web – přístupnost webových stránek pro nevidomé a slabozraké blind friendly web
vyrobila Omega Design
Tisk  -  Mapa webu  -  O webu  -  Kontakty  -  Přístupnost webu  -  RSS - Tiskové zprávy  -   RSS - Aktuality z detencí